Príprava na skúšky Cambridge English

Aktuálne termíny sa Vám zobrazia kliknutím na nasledujúci link:

Prípravné jazykové kurzy na Cambridge English skúšky:

• predstavujú efektívnu a rýchlu prípravu na skúšku,
  • sú určené pre všetkých kandidátov, ktorí sa rozhodli zakončiť svoje štúdium jednou z medzinárodných jazykových skúšok,
  • sú vedené kvalifikovanými lektormi (mnohí sú aj ústnymi skúšajúcimi na Cambridge skúškach, vyškolení priamo organizáciou Cambridge University Press and Assessment),
  • oboznámia Vás s formou samotnej skúšky,
  • pripravia Vás na jej úspešné absolvovanie,
  • zahŕňajú v sebe na konci MOCK test (simulácia reálnej skúšky), ktorý určí Vašu pripravenosť na zloženie skúšky.

Momentálne ponúkame prípravné kurzy na B2 First (FCE) a C1 Advanced (CAE) skúšky.

Prípravné kurzy na B2 First (FCE) skúšku

1 x 3 vh/ týždeň (1 vyučovacia hodina = 45 minút) zahŕňa 24 vyučovacích hodín

Kandidáti majú následne možnosť zúčastniť sa skúšky B2 First (FCE) priamo v Žiline so zľavou 15 €.
Kurz je ideálny pre tých, ktorí dosahujú jazykovú úroveň B1 – B2 a majú záujem o absolvovanie celosvetovo uznávanej Cambridge skúšky B2 First (FCE). Cieľom kurzu je za pomoci vysoko kvalifikovaných lektorov oboznámiť adeptov so špecifickou formou skúšky B2 First (FCE). Lektori pracujú s výučbovými materiálmi, ktoré boli schválené Cambridge University s cieľom pomôcť študentom lepšie sa zorientovať v požiadavkách, ktoré budú na nich kladené.

Metodicky prepracovaný obsah kurzu zabezpečuje kvalitnú prípravu na všetky časti skúšky (Reading, Writing, Listening, Speaking a Use of English). Súčasťou kurzu sú užitočné tipy, triky „ako na to“ a analýza najčastejších chýb v písomnej aj ústnej časti skúšky, ktorých poznanie zvyšuje šance pri tomto type skúšok.

Naviac kurz zahŕňa aj tzv. MOCK test (na konci kurzu) – simuláciu reálnej skúšky FCE, s cieľom zistenia pripravenosti, znalostí študenta v danom čase a odhalenia kritických miest.

UČEBNICA: Complete First - Student´s book with answers + CD-ROM
Complete First Workbook with answers + audio CD
Možnosť zakúpiť učebnice u nás.

Prípravné kurzy na C1 Advanced (CAE) skúšku

1 x 3 vh/ týždeň (1 vyučovacia hodina = 45 minút) zahŕňa 24 vyučovacích hodín

Kandidáti majú následne možnosť zúčastniť sa skúšky C1 Advanced (CAE) priamo v Žiline so zľavou 15 €.
Kurz je vhodný pre veľmi pokročilých študentov, ktorí už získali B2 First (FCE), alebo sú na úrovni C1 či tesne pod ňou a chcú získať tento certifikát, ktorý ich oprávňuje študovať na zahranične univerzite a získať tam kvalifikované zamestnanie. S pomocou najlepších lektorov a moderných učebníc sa študenti venujú forme skúšky C1 Advanced (CAE). Metodicky prepracovaný obsah kurzu zabezpečuje kvalitnú prípravu na všetky časti skúšky – Reading, Writing, Listening, Speaking a Use of English. Súčasťou kurzu sú užitočné tipy a triky „ako na to“ a anylýza najčastejších chýb v písomnej aj ústnej časti skúšky, ktorých poznanie zvyšuje vaše šance pri skladaní samotnej skúšky.
Kurz zahŕňa záverečné otestovanie, tzv. MOCK test (simulácia reálnej Cambridge skúšky C1 Advanced), ktoré vám jednoznačne ukáže, ako ste pripravení na zvládnutie skúšky.
UČEBNICA: Complete Advanced - Student´s book with answers + CD-ROM
Complete Advanced Workbook with answers + audio CD
Možnosť zakúpiť učebnice u nás.

Konzultácie ku Cambridge skúškam

Konzultácie ku skúškam B2 First (FCE) a C1 Advanced (CAE)
individuálne alebo skupinové konzultácie pred skúškou k jednotllivým častiam skúšky:

• Reading
  • Writing
  • Use of English
  • Listening
  • Speaking

Prihlásiť sa môžete telefonicky na: +421 918 805 226 alebo emailom na: jazyky@uniza.sk
Konzultácie nie sú súčasťou prípravných kurzov. Je potrebné sa na nich vopred dohodnúť.

MOCK TEST (simulácia reálnej písomnej skúšky)

Mock test ku skúškam B2 First (FCE), B2 First for Schools (FCE for Schools) a C1 Advanced (CAE)

• Účastníci prípravných kurzov ZADARMO
  • Externí záujemcovia v cene 15,00 € s DPH

Je potrebné sa vopred dohodnúť.