Nová pobočka U3V UNIZA v Martine

Dňa 9.10. 2024 sa v zasadačke Mestského úradu v Martine konalo Slávnostné otvorenie akademického roku 2024/2025 novovzniknutej pobočky Univerzity tretieho veku UNIZA.
Študentov privítal viceprimátor mesta Martin Ing. Stanislav Thomka, MBA.
Za partnerov našej U3V UNIZA sa študentom prihovoril zástupca SPŠT v Martine pán Mgr. Dušan Koťka. Vyjadril presvedčenie, že týmto novým akademickým rokom sa začína príbeh úspešnej spolupráce s našou U3V UNIZA v oblasti seniorského vzdelávania.
Pani riaditeľka ÚCV UNIZA Ing. Lucia Hrebeňárová, PhD. prítomných oboznámila s poslaním seniorského vzdelávania, predstavila jeho vznik a vývoj vo svete aj na Slovensku.
Praktické informácie ohľadne štúdia v pobočke v Martine priblížila koordinátorka dvoch študijných skupín vzdelávacieho programu: Dominanty Turca – Ing. Jana Sňahničanová.
Dovidenia na prednáškach U3V – pobočka Martin v priestoroch Strednej priemyselnej školy technickej v Martine.